Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

ویژه

احتمال افزایش سود در این معدنی

در این نوبت به بررسی احتمال افزایش سود در یک نماد معدنی می پردازیم
احتمال افزایش سود در این معدنی
شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۶:۱۹ |
کد خبر : ۹۹۴ |
اخبار بورسی و اقتصادی

شرکت صنعتي و معدني کيمياي زنجان گستران تولید کننده کنسانتره سرب و روی اکسیده و سولفوره است. این شرکت سود 579ريالی اعلام نموده و مبنای خود را نرخ شمش 70میلیون ريالی در هر تن قرار داده است.

همکنون شمش روی بر اساس هر تن 2300 دلار بیش از 80میلیون ريال قیمت دارد. این شرکت در سناریو دوم خود بر اساس نرخ شمش 75میلیون ريالی سود 678ريالی پیشبینی کرده بنابراین با نرخ های فعلی حدود 800ريال امکان سودآوری طبق سناریوهای خود شرکت می توانیم سود متصور شویم.

این شرکت در سه ماه نخست 144ريال سود ساخته با فروش 12.7هزار تن و قصد دارد 68.8هزار تن انواع محصول را به فروش برساند بنابراین با تحقق مقدار 18.4درصد فروش 25درصد از سود پوشش یافته است همچنین نرخ های فروش در تیر و مرداد ماه نسبت به سه ماه اول رشد کرده بنابراین تحقق سودی در سطح 800ريال امکان پذیر است ضمن اینکه شرکت اعلام نموده تحقق فروش مقداری امکان پذیر است چون سهمیه خاک شرکت در تیرماه دریافت شده و عقب ماندگی مقداری پوشش می یابد. با توجه به رشد قیمت شرکت های این گروه طی هفته های اخیر توصیه می شود بدون در نظر گرفتن مبانی تکنیکال و یافتن نقطه ورود مناسب، اقدامی جهت انجام معامله صورت نگیرد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار