Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

ارزش سهام سامسونگ به بیشترین میزان خود در یک روز رسید

اگرچه عملکرد نسبتاً ضعیف سامسونگ در بازار سهام طی سال گذشته میلادی سبب شد تا سرمایه گذاران تمایل خود را از دست داده و حاضر به پرداخت مبالغ کلان برای خرید سهام کمپانی کره ای نشوند، اما عرضه گلکسی اس 7 سبب شد تا سامسونگ به بهترین سه ماهه خود در چند سال اخیر دست یابد و انتظار می رود که این روند موفقیت آمیز با عرضه فبلت محبوب گلکسی نوت 7 نیز ادامه یابد
ارزش سهام سامسونگ به بیشترین میزان خود در یک روز رسید
جمعه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۰۴:۱۳ |
کد خبر : ۹۰۲ |
اخبار گوناگون

حالا به نظر می رسد که تمام موفقیت های اخیر کره ای ها دست به دست یکدیگر داده اند تا ارزش سهام سامسونگ الکترونیکس در یک روز، به بیشترین حد خود رسیده و به 1.585 میلیون وون (معادل 1433 دلار) در ازای هر سهم افزایش یاد.

ارزش هر سهم از کمپانی مورد اشاره برای اولین بار بعد از ماه مارس 2015، در ماه گذشته میلادی به 1.5 میلیون وون رسید که نقطه عطفی در عملکرد چند سال اخیر سامسونگ به شمار می رفت. در واقع روند افزایش ارزش سهام از زمانی شروع شد که سامسونگ گزارش مالی اخیر خود را منتشر کرد و بعد از آن در تلاش بود تا قیمت سهام را به بالاترین حد خود برساند.

در حال حاضر سرمایه گذاران امیدوار هستند که موفقیت روزافزون سامسونگ ادامه دار باشد و کمپانی کره ای بتواند با افزایش درآمد خود، هزینه صرف شده روی سهام را بازگرداند. تا به امروز 43 تحلیلگر مختلف پیش بینی کرده اند که ارزش سهام سامسونگ همچنان افزایش خواهد یافت و در نهایت به 1.8 میلیون وون (معادل 1624 دلار) خواهد رسید که بیشترین رقم در تاریخ کمپانی مورد اشاره برشمرده می شود.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار