Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

رشد این روزهای شاخص بورس تحت تاثیر ۴ عامل

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: تلاش دولت برای تک‌نرخی شدن نرخ ارز، اصلاح نظام بانکی، کاهش نرخ سود و تسهیلات بانکی و نیز بهبود نسبی شرایط صنایع تحت‌تاثیر پساتحریم از عوامل ایجاد جو روانی مثبت در بورس است
رشد این روزهای شاخص بورس تحت تاثیر ۴ عامل
چهارشنب | ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۰۵:۰۶ |
کد خبر : ۸۱۲ |
اخبار بورسی و اقتصادی

حمید کرمی در خصوص دلایل رشد شاخص بورس و قیمتها در چند هفته گذشته گفت: خوش‌بینی به بهبود وضعیت صنایع مختلف در کنار بهبود نسبی وضعیت جهانی برخی کالاها از جمله این دلایل است.

این کارشناس بازار سرمایه تعادل قیمت جهانی نفت را نیز یکی از دلایل رسیدن بازار به روند متعادل کنونی عنوان کرد و افزود: با پایان یافتن فصل مجامع نیز این روزها شاهد حمایت و حضور پررنگ حقوقی ها در بازار سهام هستیم.

وی اضافه کرد: البته در دو ماه گذشته شاخص بورس و قیمت سهام شرکتها اصلاح خود را انجام داده اند و به سطح مطلوبی برای ورود و سرمایه گذاری رسیده اند و بر این اساس این روزها شاهد رشد بازار سهام هستیم.

کرمی اظهار داشت: عواملی همچون تلاش دولت برای تک‌نرخی شدن نرخ ارز، اصلاح نظام بانکی، کاهش نرخ سود و تسهیلات بانکی و نیز بهبود نسبی شرایط صنایع تحت‌تاثیر پساتحریم از دیگر عوامل ایجاد جو روانی مثبت در بورس است.

این کارشناس بازار سرمایه همچنین از اصلاح انجام شده در بورس در تیرماه امسال به عنوان ذات بازار سهام یاد و عنوان کرد: بر این اساس باید به معامله گران توصیه کرد اسیر جو هیجانی بازار سهام نشوند و با صبر و حوصله و دید بلندمدت اقدام به سرمایه گذاری و ورود نقدینگی به بورس کنند.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار