Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

داد و ستد ۳۰۵ میلیون اوراق بهادار در فرابورس

داد و ستد 305 میلیون اوراق بهادار در فرابورس
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۶ |
کد خبر : ۷۹۵ |
اخبار بورسی و اقتصادی

طی روز جاری 305 میلیون انواع اوراق بهادار در بازارهای فرابورس مورد داد و ستد قرار گرفت.
در معاملات 18 مرداد‌ماه بالغ بر 305 میلیون ورقه بهادار در 26 هزار و 372 نوبت دادوستد شد و ارزش آن به یک هزار و 50 میلیارد و 710 میلیون ریال رسید.

در همین حال شاخص کل فرابورس ایران افت کرد و در نهایت با کاهش 1.75 واحدی روی عدد 815.22 واحد متوقف شد؛ نمادهای ذوب آهن اصفهان و پالایش نفت لاوان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس گذاشتند.

در این میان، با معامله 29 میلیون و 360 هزار سهم پالایش نفت تهران به ارزش 91 میلیارد و 250 میلیون ریال بیشترین حجم و ارزش معاملات سهام در این نماد به ثبت رسید.

بر اساس این گزارش، 52 میلیون و 360 هزار اوراق بهادار به ارزش 111 میلیارد ریال در بازار اول داد و ستد شد که طی آن بالاترین حجم معاملات به نام تابان هور ثبت شد.

همین طور در بازار دوم 91 میلیون و 760 هزار اوراق بهادار به ارزش 301 میلیارد ریال دست به دست شد و بیشترین حجم و ارزش این بازار مربوط به پالایش نفت تهران بود.

بیشترین ارزش معاملات امروز در بازار سهام به ارزش 17 میلیارد و 330 میلیون ریال به نام برق عسلویه مپنا ثبت شد و بیشترین حجم معاملات به میزان 43 میلیون ورقه بهادار در نماد ذوب آهن اصفهان اتفاق افتاد.

امروز معامله اسناد خزانه اسلامی در نماد "اخزا6" بالاترین حجم و ارزش معاملات اوراق با درآمد ثابت را از آن خود کرد. همچنین در مجموع در تمامی نمادهای اسناد خزانه اسلامی، 184 میلیارد ریال مبادله شد.

اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن نیز در روز دوشنبه در بازه 937 تا 965 هزار ریال معامله شد و بیشترین افت قیمت مربوط به نماد بهمن‌ماه 93 بود.

در میان ETFها، صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد آفرین پارسیان، بیشترین حجم و ارزش معاملات را ثبت کرد به طوری که حجم معاملات این صندوق امروز به 10 میلیون و 580 هزار ورقه بهادار رسید.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار