Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

رکورد معاملات روزانه شکر شکسته شد

براساس اطلاعات به دست آمده، رکورد معاملات روزانه با فروش 10 هزار و 300 تن شکر سفید در بورس کالای ایران شکسته شد که این میزان محصول تولید 11 کارخانه داخلی است
رکورد معاملات روزانه شکر شکسته شد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۵ |
کد خبر : ۷۹۴ |
اخبار بورسی و اقتصادی

امروز (دوشنبه) در تالار محصولات کشاورزی کارخانه های قند اسلام آباد غرب، جوین، شاهرود، شیروان، قزوین، کرج، میاندوآب، میبد، نیشابور، فارابی و کارون حدود 10 هزار و 300 تن شکر سفید خود را در بورس کالا به فروش رساندند.
همچنین در تالار محصولات کشاورزی و در گروه جو نیز حدود 9 هزار و 994 تن جو دامی در قالب طرح قیمت تضمینی مورد معامله قرار گرفت.
علاوه براین در تالار صادراتی بورس کالای ایران 26 هزار و 150 تن انواع قیر و 130 تن «وکیوم باتوم» (ماده پایه تولید قیر) برای صادرات به بازارهای جهانی معامله شد.
تالار داخلی فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در این روز شاهد معامله بیش از هفت هزارتن انواع مواد پلیمری، 14 هزار تن انواع قیر و دو هزار تن گوگرد کلوخه بود.
فروش بیش از 51 هزار تن انواع ورق های فولاد مبارکه اصفهان، 220 تن شمش هزار پوندی 99.8 شرکت ایرالکو و 15کیلوگرم شمش طلای معدن موته اصفهان نیز از دیگر معاملات ثبت شده امروز در بورس کالا بودند.
بورس کالای ایران در مجموع امروز شاهد معامله بیش از 126 هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از یک هزار و 874 میلیارد ریال بود.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار