Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

تامین امنیت تولیدکنندگان و ثبات قیمت با عرضه مرغ در بورس کالا

ﺭﺋﯿﺲ هیات ﻣﺪﯾﺮﻩ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺻﻨﻔﯽ ﭘﺮﻭﺭﺵ‌ﺩﻫﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺮﻍ ﮔﻮﺷﺘﯽ ﮐﺸﻮﺭ گفت: عرضه مرغ در بورس کالای ایران برای تولیدکننده ایجاد امنیت می‌کند و به ثبات قیمت در بازار کمک خواهد کرد
تامین امنیت تولیدکنندگان و ثبات قیمت با عرضه مرغ در بورس کالا
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۰۸:۰۰ |
کد خبر : ۷۶۶ |
اخبار بورسی و اقتصادی

محمد یوسفی ﺭﺋﯿﺲ هیات ﻣﺪﯾﺮﻩ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺻﻨﻔﯽ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺩﻫﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺮﻍ ﮔﻮﺷﺘﯽ ﮐﺸﻮﺭ گفت: عرضه مرغ در بورس کالای ایران برای تولیدکننده مزیت‌های فراوانی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها ایجاد امنیت و به ثمر رسیدن تولید است؛ چرا که وصول پول این افراد به راحتی انجام می شود.

او افزود: اکثر تولیدکنندگان همواره با چک‌های بلندمدت از سوی خریداران مواجه شده و نگرانی از وصول پول خود را دارند، اما معاملات و پرداخت پول در بورس کالای ایران به صورت نقدی، سلف و آتی و کاملا تضمین شده است.

یوسفی همچنین با اشاره به اینکه بورس کالا محلی برای کشف نرخ و شفافیت قیمتی است، گفت: معاملات مرغ در بورس کالای ایران به خریداران این امکان را می دهد تا با مراجعه به سایت بورس کالای ایران از قیمت ها اطلاع پیدا کرده و باعث کوتاه شدن دست واسطه‌ها و دلالان در تعیین نرخ می‌شود.

ﺭﺋﯿﺲ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮﻩ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺻﻨﻔﯽ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺩﻫﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺮﻍ ﮔﻮﺷﺘﯽ ﮐﺸﻮﺭ در ادامه افزود: بازار مرغ با توجه به عرضه در بورس کالای ایران به تعادل می رسد و احتمال دارد اوایل کار مشکلاتی وجود داشته باشد، اما به مرور زمان مشکلات حل و فصل شده و بازار به تعادل می رسد و قیمت ها شفاف خواهد شد.

او با اشاره به اینکه معاملات مرغ از سوی شرکت پشتیبانی امور دام در بورس کالای ایران با حداقل ۵ تن انجام می شود، خاطر نشان کرد: حداکثر خرید مرغ نیز ۲۰ تن است که احتمال دارد حداقل خرید به یک تن هم برسد.

یوسفی همچنین افزود: مرغداران از عرضه محصولات کشاورزی مانند ذرت، جو و کنجاله در بورس کالای ایران بسیار راضی هستند و همواره از این معاملات به دلیل شفافیت قیمت‌ها استقبال می‌کنند.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار