Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

آخرین مهلت ثبت نام کنکور بازار سرمایه اعلام شد

روز سه شنبه 12 ام مرداد ماه 95 آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه خواهد بود
آخرین مهلت ثبت نام کنکور بازار سرمایه اعلام شد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۰۷:۲۶ |
کد خبر : ۷۰۹ |
اخبار بورسی و اقتصادی

حیدر فروغ نژاد - رئیس اداره آموزش و امور گواهینامه‌ های حرفه‌ای سازمان بورس با اعلام اینکه امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه است، تأکید کرد این مهلت تمدید نخواهد شد.

فروغ نژاد همچنین با اعلام اینکه مهلت یاد شده، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، از داوطلبان درخواست کرد ثبت نام خود را هر چه سریع‌تر تکمیل کرده و آن را به ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنند.

فروغ نژاد زمان ویرایش اطلاعات را روز چهارشنبه و پنج شنبه 13 و 14 مرداد ماه اعلام و تأکید کرد: ثبت نام در روزهای ویرایش امکان نداشته و داوطلبان تنها می‌توانند اطلاعاتی از قبیل حوزه امتحانی و تصویر خود را ویرایش کنند.

رئیس اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای از تمامی افرادی که در آزمون‌های پنجم شهریورماه ثبت نام کرده‌اند خواست تا در روزهایی که امکان ویرایش وجود دارد حتماً حوزه امتحانی خود را کنترل کرده و در صورت نیاز آن را ویرایش کنند . لازم به ذکر است پس از اتمام زمان ویرایش اطلاعات به هیچ عنوان امکان جابجایی و تغییر حوزه امتحانی وجود نخواهد داشت.

حیدر فروغ نژاد تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون‌های دوره جدید را تا این لحظه 2670 نفر عنوان و اعلام کرد و گفت: از این تعداد 1840 نفر در آزمون اصول بازار سرمایه، 570 نفر در آزمون معامله گری بازار سرمایه و 260 نفر نیز در آزمون تحلیل گری ب ا زار سرمایه ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند.

فروغ نژاد تأکید کرد: افرادی که در آزمون های الکترونیکی نیمه اول سال ثبت نام کرده‌اند نیز می توانند در آزمون های قلم و کاغذی شرکت کنند. هم چنین افرادی که در آزمون های قلم و کاغذی این دوره ثبت نام کنند، محدودیتی جهت شرکت در آزمون‌های الکترونیکی بعدی نخواهند داشت.

رئیس اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه ای هم چنین اعلام کرد: ثبت نام دوره جدید آزمون‌های الکترونیکی از روز سیزدهم مردادماه آغاز خواهد شد. برنامه زمان‌بندی این آزمون‌ها در حال حاضر بر روی سایت اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه ای قرار دارد.

بیست و هفتمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه روز جمعه پن ج م شهریورماه سال جاری در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، ساری و یزد به طور هم زمان برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه برگزاری آزمون های بازارسرمایه واقع در پایگاه اینترنتی http://reg.seo.ir مراجعه کنند.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار