Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
وزیر کشور:

سهام پدیده شاندیز در فرابورس عرضه می شود

وزیر کشور با اعلام اتمام حسابرسی های شرکت پدیده از پذیرش در فرابورس و عرضه سهام این شرکت در آینده ایی نزدیک خبر داد.
 سهام پدیده شاندیز در فرابورس عرضه می شود
چهارشنب | ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۰۵:۴۹ |
کد خبر : ۶۴۷ |
اخبار بورسی و اقتصادی

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه شب گذشته ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به شرایط حسابرسی و بررسی های صورت گرفته، شرکت پدیده شاندیز امکان ورود به بورس را ندارد اما بزودی موضوع ورود آن به فرابورس برای خروج مردم از بن بست خرید و فروش سهام محقق می شود.

وی افزود: در رسیدگی به وضعیت پدیده اقدام به هماهنگی با دستگاه های مختلف در قالب شیوه نامه 16 بندی برای همه ابعاد آن تبیین و راهکار حل مسائل آن پیگیری شد.

وی عنوان کرد: استاندار و دستگاه های مرتبط با موضوع براساس تصمیم ملی ،اقدامات لازم را انجام دادند. همچنین هیات مدیره آن انتخاب و قیمت گذاری سهام ها هم انجام شده و مسیر آماده است و باید گام های بعدی برداشته شود.

این وزیر گفت: برای چندین بار اطمینان می دهم از سرمایه های مردم در این حوزه صیانت می شود و تاکنون نیز تمام اقداماتی که برای حل مسائل این مجموعه از سوی دولت انجام شده، با وجود آن که وظیفه ای در این قضیه نداشته ایم، تنها برای مردم و حفظ سرمایه های آنان اقدام کرده ایم.

رحمانی فضلی ادامه داد: مردم به دلیل عدم اطلاع کافی از اقدامات خلاف قانون این مجموعه دچار مشکل شدند و اکنون مشکل پدیده حل شده و تلاش می شود هر مساله ای که در سطح ملی برای ورود به بورس این شرکت و مانند آن باشد، پیگیری شود. این موضوع به استاندار خراسان رضوی محول و در این زمینه با بورس و مجموعه های مرتبط جلساتی داشته و تاکنون پنج مرحله برای تعیین تکلیف این شرکت طی شده است.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار