Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

مرغ مرغ ارزان نمی شود

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی ایران قیمت مرغ در مقطع کنونی را واقعی دانست و گفت:با توجه به شرایط صنعت مرغداری7500تومان برای هر کیلو گوشت مرغ منطقی است
مرغ مرغ ارزان نمی شود
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۰۴:۵۳ |
کد خبر : ۶۱۰ |
اخبار گوناگون

محمد یوسفی ،دلیل گرانی مرغ را در افزایش قیمت ذرت دانست و گفت:تا زمانی که قیمت نهاده ها خصوصا ذرت کاهش نیابد قیمت مرغ نیز ارزان نخواهد شد.

وی به افزایش نرخ جوجه یک روزه اشاره کرد و گفت: امروز قیمت هر قطعه جوجه یک روزه گوشتی برای تولیدکنندگان این بخش به 2هزار تومان رسیده که این مهم در افزایش قیمت تمام شده مرغ زنده تاثیر بسزایی دارد.

یوسفی با انتقاد از شرکت پشتیبانی امور دام گفت:متاسفانه هیچ نوع حمایت و کمکی از سوی این شرکت به تولید کنندگان دام و طیور کشورصورت نمی گیرد.

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی ایران،شکوفایی صنعت مرغداری را در صادرات آن دانست و گفت: اگر دولت زمینه های صادرات مرغ را فراهم کند قطعا اشتیاق و فعالیت در این خصوص افزایش می یابد.

وی به نرخ بالای سود نظام بانکی اشاره کرد و گفت:متاسفانه علیرغم وعده های مکرر مسئولین مبنی بر حمایت از تولید داخلی تا کنون هیچ گونه مساعدتی در این خصوص از سوی هیچ نهادی برای رفع مشکلات صنعت مرغداری کشور انجام نگرفته است.

یوسفی گفت: متاسفانه ادامه روند ضرر تولیدکنندگان و افزایش هزینه های تمام شده تولید می تواند منجر به بی رغبتی تولیدکنندگان برای تولید شود و در نهایت تولید مرغ زنده گوشتی کاهش یابد.

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی ایران از دولت خواست با اجرای سیاست های حمایتی مناسب از تولید مرغ گوشتی، از افزایش ضرر و زیان تولیدکنندگان این بخش جلوگیری کند.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار