Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

چه خبر از وصول بدهی بابک زنجانی؟

مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران گفت: مجموعه صنعت نفت همچنان پیگیر وصول مطالبات خود از بابک زنجانی است و به این منظور با بانکهایی از چین و تاجیکستان در مکاتبه‌ایم
چه خبر از وصول بدهی بابک زنجانی؟
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۱ |
کد خبر : ۵۷۸ |
اخبار گوناگون

علی اکبر ماهرخ زاد با بیان این مطلب افزود: با وجود تحقق پیدا نکردن وعده‌های مکرر بدهکار بزرگ نفتی طی دو سال و نیم گذشته و باوجود پیگیریهای فراوان، همچنان ناامید نشده ایم و از هیچ تلاشی برای وصول طلب شرکت ملی نفت ایران دریغ نمی کنیم.
به گزارش اقتصاد آنلاین؛ وی با بیان این که متهم، پیشنهاد پرداخت بدهی خود را از طریق بانکی در چین و به واسطه بانکهایی در تاجیکستان ارائه داده است، تصریح کرد: کارشناسان و نمایندگانی از صنعت نفت، پیگیر این موضوع هستند.
ماهرخ زاد گفت: همچنین به این منظور، پیش نویس تفاهمنامه ای را با بانکهای تاجیکی در دست تنظیم داریم.
وی با اشاره به پایان ارزیابی اموال متهم، خاطرنشان کرد: اموال این فرد ارزیابی و حدود ١٧ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
بر اساس این گزارش، بابک زنجانی به همراه دو متهم دیگر پرونده نفتی، اواخر پارسال با حکم دادگاه بدوی، مفسد فی الارض شناخته شده و به اعدام محکوم شدند. این در حالی است که همچنان کش و قوسها برای وصول بدهی این بدهکار بزرگ نفتی ادامه دارد و شرکت ملی نفت ایران، پس از قریب ٢ سال پیگیری، همچنان برای وصول مطالبات خود که حدود سه میلیارد یورو است تلاش می کند.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار