Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

نتیجه آخرین پیگیری ها از افزایش سرمایه ۱۱۸۵ درصدی "شپلی"

نتیجه آخرین پیگیری ها از افزایش سرمایه 1185 درصدی پلی اکریل از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها نشان از مراحل نهایی دارد و باید چند روز دیگر منتظر تصمیم مسئولان بود.
نتیجه آخرین پیگیری ها از افزایش سرمایه 1185 درصدی "شپلی"
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۰۴:۵۰ |
کد خبر : ۵۴۶ |
اخبار بورسی و اقتصادی

آخرین وضعیت افزایش سرمایه 1185 درصدی پلی اکریل ایران از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها نشان می دهد بررسی های کارشناسی درخواست افزایش سرمایه در مراحل نهایی قرار دارد و تا دیروز نتیجه نهایی یعنی برگزاری جلسه کمیته برای بررسی افزایش سرمایه به دست نیامده است.

براساس این گزارش، این درحالی است که با توجه به ارایه مدارک مورد نیاز و همکاری و عزم جدی مسئولان پلی اکریل ، کمیته مربوطه احتمالا" در چهارشنبه جاری یا هفته بعد با برگزاری جلسه ای در مورد درخواست افزایش سرمایه " شپلی" تصمیم گیری خواهد کرد.

در این میان این احتمال هم وجود دارد که علاوه بر افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، درصدی هم از محل آورده نقدی تامین شود اما فعلا" قطعی نیست.

از سوی دیگر در جریان برگزاری نمایشگاه هفته پیش بورس، بانک و بیمه، بورس پرس موضوع افزایش سرمایه پلی اکریل ایران و ادامه توقف نماد این شرکت با مسئولان ارشد سازمان بورس را در میان گذاشت. مسئولان هم اعلام کردند با توجه به لزوم حمایت از سهامداران ، حداکثر مساعدت ها و همراهی به عمل خواهد آمد اما باید منتظر بررسی های کارشناسی بود.

با این اوصاف به نظر می رسد سهامداران این شرکت باید چند روز دیگر صبر کنند تا نتیجه افزایش سرمایه و سپس وضعیت نماد پلی اکریل روشن و نهایی شود.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار