Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

توپ را به زمین طیب‌نیا انداختند

مهدی تقوی، کارشناس اقتصادی و مدرس دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی: علی طیب نیا تا به امروز عملکرد قابل توجهی داشته است و نمی‌توان ساده و سطحی از مجموعه اقداماتی که وی و همکارانش برای اقتصاد ایران کشیده‌اند عبور کرد
توپ را به زمین طیب‌نیا انداختند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۰۸:۳۱ |
کد خبر : ۴۵۷ |
اخبار گوناگون

مهدی تقوی گفت: بهتر است برخی افراد بجای کارشکنی و حاشیه سازی به فکر منافع ملی باشند.

مهدی تقوی، کارشناس اقتصادی و مدرس دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی در گفت‌وگویی بیان داشت: علی طیب نیا تا به امروز عملکرد قابل توجهی داشته است و نمی‌توان ساده و سطحی از مجموعه اقداماتی که وی و همکارانش برای اقتصاد ایران کشیده‌اند عبور کرد.

وی ادامه داد: طی سال‌های گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی فشارهای بسیاری به کشور وارد شده بود و باید افرادی برکرسی وزارت تکیه می‌زدند که گره این مشکلات را باز کنند بنابراین امثال آقای طیب نیا به کشور خدمت کرده‌اند و باید از آنان حمایت شود.

وی ادامه داد: بررسی وضعیت فیش‌های حقوقی بر عهده دیگر دستگاه‌ها بوده است و باید آنان پاسخگو باشند و از مردم عذرخواهی کنند.

بنا به گفته وی اینکه وزیر اقتصاد از ملت عذرخواهی کرده است قابل تحسین بوده و بنده اگر جای دیگر مسئولان بودم نیز اقدام وی را تکرار و از مردم عذرخواهی می‌کردم هرچند معتقدم طیب نیا در خصوص فیش های حقوقی مقصر نیست اما برخی توپ را در زمین وی انداخته بودند.

این کارشناس اقتصادی بیان داشت: نباید فراموش کنیم که امثال آقای طیب نیا را راهی هتل‌های چند ستاره نکرده بودیم. در زمانی که آقایان قبول مسئولیت کردند نرخ تورم بالا و رشد اقتصادی منفی بود با این همه مجموعه تلاش های این افراد موجب شد تا نرخ تورم کاهش و رشد اقتصادی از منفی به مثبت تبدیل گردد.

تقوی خاطر نشان کرد: اگر بنده جای شخص آقای دکتر طیب‌نیا بودم و هر روز برایم مشکلی ایجاد می‌کردند همانند سه سال گذشته از سمت خود استعفا می دادم و طی نامه ای مردم را در جریان تمامی امور قرار می دادم اما با شناختی که از علی طیب نیا دارم باید بگویم که وی تا زمانی که بر کرسی وزارت تکیه زده است تنها به فکر خدمت به کشور بوده و منافع ملت را قربانی جناح‌های سیاسی حاکم نمی‌کند.

وی توصیه کرد: بهتر است برخی افراد بجای کارشکنی و حاشیه سازی به فکر منافع ملی باشند. بطور حتم اگر آنان وقت و انرژی خود صرف همدلی با امثال آقای وزیر اقتصاد کنند مشکلات روز به روزکمرنگ و نهایتا از میان خواهد رفت.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار