Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

آیا امروز ۱.۵ میلیارد سهم "فارس" به فروش می رود؟

امروز ۱.۵ میلیارد سهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس به وکالت از تایپکو عرضه می شود و باید منتظر ماند و دید که با توجه به بروز حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، معامله ایی انجام می شود یا خیر؟
آیا امروز ۱.۵ میلیارد سهم "فارس" به فروش می رود؟
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۰۴:۳۱ |
کد خبر : ۴۲۳ |
اخبار بورسی و اقتصادی

امروز سازمان خصوصی سازی بیش از یک میلیارد و 524 میلیون و 897 هزار سهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس را به وکالت از تاپیکو روانه میز فروش می کند تا درصورت انجام این معامله بیش از 800 میلیارد تومانی، تاپیکو از ترکیب سهامداری آن خارج شود.

این درحالی است که با توجه به بروز حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا و همچنین کمبود نقدینکی در بازار سرمایه و وضعیت مبهم صنعت پتروشیمی ، باید منتظر ماند و دید که آیا معامله ایی انجام می شود یا خیر؟

در این عرضه که به صورت 30 درصد نقد ( با امکان پرداخت وجه نقد در 9 روز کاری ) و مابقی اقساط و به وسیله کارگزاری سهم آشنا انجام می شود، قیمت پایه هر سهم 525 تومان تعیین شده است.

براساس این گزارش، "فارس" در حالی سود هر سهم سال مالی خرداد 96 را با سرمایه 5 هزار میلیارد تومانی 866 ریال پیش بینی کرده که تاپیکو ( سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین) برای تحقق سود سال مالی 31 اردیبشهت 94 اقدام به برگزای مزایده 1.2 هزار میلیارد تومانی 17 درصد سهام پتروشیمی ایلام (با تعیین زمان بازگشایی پاکتها در 30 اردیبهشت) کرده بود، اما قادر به فروش این دارایی نشده بود.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار