Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

قرارداد شرکت سمگا و گروه هتل های اکور امضا شد

ایلنا - مراسم امضای قرارداد رسمی شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) و گروه هتل های اکور فرانسه با هدف مدیریت بهره برداری و اجرای استانداردهای این برند بین المللی در هتل فرودگاه امام خمینی (ره) همزمان با هفته دفاع مقدس و روز جهانگردی به امضا رسید.
قرارداد شرکت سمگا و گروه هتل های اکور امضا شد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۲ |
کد خبر : ۴۱۰ |
اخبار بورسی و اقتصادی

مراسم امضای قرارداد رسمی شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) و گروه هتل های اکور فرانسه با هدف مدیریت بهره برداری و اجرای استانداردهای این برند بین المللی در هتل فرودگاه امام خمینی (ره) همزمان با هفته دفاع مقدس و روز جهانگردی به امضا رسید.

به گزارش ایلنا، در این مراسم مهدی جهانگیری- رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) حضور برند اکور به عنوان یکی از معتبرترین گروه های هتلداری در ایران را نشانه عزم جدی هتل داران و هتل سازان ایرانی برای اعمال روش های علمی و نوین در عرصه ارائه خدمات دانست و گفت: شرکت سمگا توانست با پیگیرهای مجدانه، آغازگر راهی نو در عرصه هتلداری کشور باشد تا راه همکاری گروه های مختلف هتلداری در ایران برای اتصال با حلقه برترین خدمات بین المللی هتلداری هموار شود.

وی امضای قرارداد همکاری با گروه هتل های اکور را خط شکنی و پیشگامی در عرصه آموزش و تکنولوژی های هتلداری در کشور دانست و گفت: ما معتقدیم همکاری با گروه های بین المللی در عرصه خدمات هتلداری نباید به انعقاد یک یا چند قرارداد، محدود شود؛ بلکه با پیمانی مشترک میان گروه های ایرانی و شرکت های معتبر مانند اکور فرانسه باید به بالاترین استانداردهای کیفی خدمات میزبانی دست پیدا کنیم.

جهانگیری با تاکید بر وجود ظرفیت ها و پتانسیل های گروه های هتلی در ایران برای اعمال استانداردهای بین المللی تصریح کرد: قراداد همکاری اکور با شرکت سمگا برای بهره برداری و آموزش نیروی انسانی، نشان دهنده عزم راسخ هلدینگ سمگا درعرصه گردشگری و ارائه بهترین خدمات به مشتریان است که می تواند به راهکاری نوین برای سایر گروه ها نیز تبدیل شود.

رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) خاطرنشان کرد: هتل فرودگاه امام خمینی (ره) در یک دوره ۲۴ ماهه و با فعالیت شبانه روزی بسیاری از مدیران و دست اندرکاران پروژه شکل گرفته که به دلیل موقعیت استراتژیک خود در مبدا ورودی ازمنظر ملی و بین المللی، اهمیت فوق ویژه ای پیدا کرده؛ ضمن اینکه این هتل به عنوان بزرگترین هتل کشور با آخرین استاندارهای مدرن بین المللی ساخته شده که انتظار داریم از نظر زمان ساخت و بهره برداری نیز رکورد سرعت ساخت پروژه های کشور را نیز به دست بیاورد.

جهانگیری با تاکید بر جایگاه هتل فرودگاه امام خمینی (ره) در نمایش ضریب امنیت ملی و اهمیت آن برای دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران یادآورشد: همکاری و همراهی سهام داران شرکت آریا زیگورات با یکی از معتبرترین منابع دانش روز هتلداری، خدمت بزرگی را به صنعت گردشگری کشور رقم زده است که تاثیرات آن به زودی در این صنعت نمایان خواهد شد.

وی با تاکید بر بهره برداری نخستین هتل فرودگاهی ایران در بهمن ماه امسال خاطرنشان کرد: ماموریت گروه هتل های اکور در بخش بهره برداری و آموزش نیروی انسانی از همین امروز و با امضای این قرارداد به طور رسمی شروع شده است که امیدواریم این همکاری آغازگر راهی نوین و متداوم در عرصه هتلداری کشور باشد.

در ادامه این مراسم نیز"کریستف لانده” مدیر اول توسعه گروه اکور در منطقه با اظهار خوشحالی از پیشرفت فیزیکی هتل فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: این هتل کاملا منطبق با استانداردهای فنی و بینالمللی گروه هتل های اکور در حال احداث است و خوشبختانه شرکت پیمانکار نیز با دقت تمام این استانداردها را در ساخت هتل و تجهیز دو اتاق نمونه آن پیاده سازی کرده است.

وی با تقدیر ویژه از مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) برای پیشقدم شدن در ورود دانشهای نوین هتلداری به ایران اظهارکرد: وظیفه گروه هتل های اکور را ارائه سرویسهای مناسب در زمان بهره برداری هتل و آموزش نیروی انسانی شاغل درآن براساس استانداردهای این برند برتر بین المللی است.

مدیر اول توسعه گروه اکور در منطقه با بیان اینکه ارائه سرویس ها در هتل فرودگاهی نشان دهنده ورود محصول و دانشی نوین به عرصه هتلداری ایران خواهد بود تصریح کرد: بهره برداری از بزرگترین هتل موجود درایران کارساده ای نیست به همین دلیل گروه هتل های اکور، "لوران نووری” یکی از مجربترین مدیران خود، با سابقه فعالیت در چهار قاره را برای مدیریت در هتل فرودگاهی امام خمینی ایران انتخاب کرده است. به او ماموریت داده شده تا دانش برند اکور را به نیروی انسانی شاغل در این هتل انتقال دهد تا ایرانی ها به واسطه این همکاری بتوانند خودشان به یکی ازبهره برداران برند اکور تبدیل شوند.

وی همکاری اکور با شرکت سمگا را آغاز راهی نوین در هتلداری ایران دانست و گفت: ما معتقدیم محصول نهایی این همکاری به مشارکت و همیاری های بیشتر در عرصه هتل داری ایران تبدیل خواهد شد و در مقابل، گروه هتل های اکور در پاسخ گویی به اعتماد سرمایه گذاران و شرکتهای هتل ساز در ایران متعهد می شود تا وظیفه خود را با قوت و جدیت به اجرا درآورد.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار