Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس:

EPS "فارس" تغییری نمی کند/ حضور ۱۱ شرکت بیمه/ اعلام خسارت بعد از بررسی

مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس با اشاره به حضور کنسرسیومی از ۱۱ شرکت بیمه در آتش‌ سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، گفت: این رویداد تاثیری در EPS هلدینگ خلیج فارس ندارد.
EPS "فارس" تغییری نمی کند/ حضور ۱۱ شرکت بیمه/ اعلام خسارت بعد از بررسی
شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۰۵:۲۵ |
کد خبر : ۳۷۵ |
اخبار بورسی و اقتصادی

عادل نژاد سلیم درباره آخرین وضعیت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، گفت: همانطوری که پیشتر اعلام شده بود، مهار آتش مخزن ساعت 2 بامداد صبح امروز به اتمام رسید و طبق پیش بینی ها انتظار می رود تا 3 هفته دیگر خط تولید این زیرمجموعه به وضعیت عادی برگردد.

وی درباره بیمه این شرکت و خسارت های وارده هم توضیح داد: در این شرکت، کنسرسیومی از 11 شرکت بیمه ایی اقدام به بیمه کرده اند که شامل شرکت های بیمه ایران، البرز، دانا ،آسیا، میهن، کارآفرین، سامان، دی، ، پارسیان، ملت، و ایران معین هستند و رهبری این کنسرسیوم را بیمه ایران به عهده دارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه میزان خسارت های وارده بعد از بررسی های لازم مشخص و اعلام خواهد شد، درباره اثر این حادثه بر سود هر سهم هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس هم به بورس پرس گفت: این رویداد هیچ تاثیری در EPS اعلامی و 866 ریالی هر سهم خلیج فارس ندارد. چرا محصول تولیدی پتروشیمی بوعلی سینا از قبل هم سودآور نبوده و صرفا"جهت تامین نیازهای داخلی فعال بود.

نژاد سلیم ادامه داد: در این رابطه توضیحاتی در کدال منتشر خواهد شد و سازمان بورس درباره توقف یا عدم توقف نماد " فارس" تصمیم گیری خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی رسانه ها بدون اطلاع از وقع چنین رویدادهایی اخبار نادرستی را منتشر کردند در حالی همین امروز اعلام شد در کالیفرنیا آتش سوزی 4 روزه مهار نشده است. از سوی دیگر در چنین آتش سوزی های ، امکان اطفاء حریق وجود ندارد بلکه باید اقدام به مهار آتش از طریق کنترل مخزن های محتوای مواد و اتمام ذخیره موجود کرد.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار