Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

بازگرداندن اعتمادبعدازخروج ازاتحادیه اروپا

رییس بانک مرکزی و مسئول سیاست پولی بریتانیا بار دیگر رسما درباره برکسیت سخنرانی کرد او سعی داشت با سخنانش و تشریح موضع بانک مرکزی انگلیس اعتماد را مجددا به بازارها بازگرداند
بازگرداندن اعتمادبعدازخروج ازاتحادیه اروپا
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۵ |
کد خبر : ۳۵۸ |
اخبار بورسی و اقتصادی

رییس بانک مرکزی و مسئول سیاست پولی بریتانیا بار دیگر رسما درباره برکسیت سخنرانی کرد او سعی داشت با سخنانش و تشریح موضع بانک مرکزی انگلیس اعتماد را مجددا به بازارها بازگرداند.

بیش از یک هفته از رای مردم انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا می گذرد. مسئولان اتحادیه اروپا نسبت به چگونگی برخورد با عضوی که خواهان خروج از این اتحادیه است تردید دارند.
نخست وزیر بریتانیا نیز در آخرین نشست خود با اعضای اتحادیه اروپا شرکت کرد. مسلما یکی از جلسات سخت برای دیوید کامرون بشمار می رفت.

اولین پس لرزه های برکسیت خیلی شدید نبود. هفته گذشته خبرهایی مبنی بر سقوط ارزش سهام در بازارهای بورس لندن و اروپا مخابره شد. اما این بازارها تا حدی خود را از آشفتگی خارج کردند.

تردید بزرگترین دشمن سرمایه گذاران محسوب می شود. سیاستمداران بریتانیایی نقشی در آرام کردن بازارهای مالی واقعا نداشته اند.

در این بین تنها مارک کارنی، رییس بانک مرکزی و مسئول سیاست پولی بریتانیا بود که در لحظات حساس دخالت کرد. وی ابتدا بلافاصله پس از مشخص شدن نتیجه همه پرسی موضع گیری کرد. او از برنامه ای که با خزانه داری برای مقابله با بحران طراحی شده بود پرده برداشت.

یک هفته بعد مارک کارنی بار دیگر رسما درباره برکسیت سخنرانی کرد. او سعی داشت با سخنانش و تشریح موضع بانک مرکزی بریتانیا اعتماد را مجددا به بازارها بازگرداند

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار