Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
معاون وزیر اعلام کرد:

وزارت صنعت حقوق رویایی ندارد/ تغییر در هیات مدیره شرکتها تا قبل از مجمع

معاون وزیر صنعت با اعلام نبود حقوق های رویایی در وزارت صنعت از تغییر در هیات مدیره شرکتها تا قبل از برگزاری مجمع سالانه و برای رعایت ماده ۲۴۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت خبر داد.
وزارت صنعت حقوق رویایی ندارد/ تغییر در هیات مدیره شرکتها تا قبل از مجمع
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۳ |
کد خبر : ۳۳۱ |
اخبار بورسی و اقتصادی

محمدرضا فیاض در جریان برنامه خبری امروز با بیان اینکه وزارت صنعت در رابطه با برای حقوق‌ و دستمزد تابع دستورات دولت بوده ، گفت: طبق تاکید وزیر، بلافاصله از دستگاه‌های نظارتی درخواست شد تا حقوق و پاداش‌های معاونان و مدیران وزارت بررسی شود که خوشبختانه مشخص شد در این وزارتخانه حقوق رویایی نداریم.

وی افزود: حقوق و دستمزد برخی شرکت‌های زیرمجموعه وزارت صنعت محدود به قانون تجارت بوده اما در مورد کارکنان اداری نیز پرداختی‌ها تحت پوشش قانون خدمات کشوری صورت می‌گیرد و ما هیچ‌گونه حقوق رویایی نداریم و هیچ یک از مدیران وزارت صنعت بالاتر از سقف‌های تعیین شده دریافتی نداشته‌اند.

به گفته شورای حقوق و دستمزد طی دو روز آینده بخشنامه اجرایی حقوق و دستمزد مدیران دستگاه‌های دولتی و سقف حقوقی را تعیین می کند و براساس آن، حقوق مدیران وزارت صنعت کمتر از سقف اعلامی خواهد بود.

این مقام مسئول درباره ماده ۲۴۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت که بخشی از آن مربوط عدم عضویت در هیات مدیره در بیش از شرکت است، توضیح داد: با تاکید وزیر، تا زمان مجامع شرکت‌ها صبر نکردیم و طی یک ماه اخیر، بررسی‌هایی برای افراد حاضر در هایت مدیره شرکت ها انجام شد.

فیاض ادامه داد: هر چند عمده عضویت برخی مدیران در هیات مدیره شرکت‌ها به دلیل ارتباط شغلی آنها است ولی از آنجا که قانونگذار این طور تصمیم گرفته، امید داریم تا قبل از برگزاری مجامع شرکت‌ها، قانون را رعایت کنیم و تکرار شغلی در هیچ یک از شرکت‌ها نداشته باشیم.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار