Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
عضو هیئت مدیره اتحادیه بنکداران مواد غذایی :

شکر باز هم گران شد/ هرکیلو شکر در عمده‌فروشی ۳۰۷۰ تومان

عضو هیئت مدیره اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم شکر در چند روز گذشته با افزایش مجدد روبرو شده گفت: نرخ این محصول در بنکداری‌ها به ۳۰۷۰ تومان رسیده است.
شکر باز هم گران شد/ هرکیلو شکر در عمده‌فروشی ۳۰۷۰ تومان
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۰ |
کد خبر : ۳۰۳ |
اخبار بورسی و اقتصادی

علی حسنی به تسنیم گفت : روند افزایش قیمت شکر در بازار مصرف کماکان ادامه دارد و نرخ این محصول در سطح بنکداری به قیمت 3070 تومان در هر کیلو رسیده است و نرخ این محصول در بازار مصرف تا 12 درصد می‌تواند افزایش پیدا کند.

وی درباره دلایل این افزایش قیمت نیز افزود: با توجه به اینکه در خصوص قیمت شکر ارگانهای مختلفی از جمله وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و بورس کالا تاثیرگذار هستند قیمت این محصول نوسانات زیادی پیدا کرده است همچنین به نظر می‌رسد که ذخایر استراتژیک شکر کاهش یافته است.

عضو هیئت مدیره بنکداران مواد غذایی گفت: براساس استعلامی که از شرکت بازرگانی دولتی ایران صورت گرفته محموله‌های بزرگ شکر در حال ورود به کشور است که این امر می‌تواند باعث کاهش قیمت دوباره این محصول شود. در حال حاضر برای دریافت شکر براساس نرخ مصوب و حواله‌های دریافتی از شرکت بازرگانی دولتی ایران با محدودیت‌ حجم و زمانی روبرو هستیم.

حسنی درباره قیمت روغن نیز گفت: برخلاف مواردی که در خصوص افزایش قیمت روغن مطرح می‌شود این محصول افزایش قیمتی در سطح بنکداری از عید تا امروز نداشته و به قیمت روی محصول به فروش می‌رسد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار