Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

هند و اندونزی در راه بورس کالای ایران

مدیرعامل بورس کالا گفت: برای راه‌اندازی یک بازار مالی مبتنی بر کالا به تعداد بازیگران زیادی نیاز است و بعضا این بازیگران در داخل کشور وجود ندارند
هند و اندونزی در راه بورس کالای ایران
شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۷ |
کد خبر : ۲۷۹ |
اخبار بورسی و اقتصادی

حامد سلطانی نژاد در خصوص گسترش همکاری ایران با سایر کشورها پس از برجام اظهار داشت: در خصوص تسویه و مبادلات پایاپای پولی از چندین بانک خارجی مراجعه داشتیم که ما آنها را به سمت بانک مرکزی هدایت کردیم تا مجوزهای لازم را دریافت کنند و در این حوزه به ما کمک کنند.

مدیرعامل بورس کالای ایران افزود: از سوی دیگر در راه اندازی بازار مشتقه نیازمند بازیگرهای خارجی هستیم زیرا بخشی از محصولاتی که در ایران تولید می شوند در بازارهای جهانی مشتری دارند مانند قیر.

وی در ادامه گفت: برای راه اندازی یک بازار مالی مبتنی بر کالا به بازیگران زیادی نیاز داریم و بعضا این بازیگران در داخل کشور وجود ندارند.

سلطانی نژاد تصریح کرد: برای راه‌اندازی بازار آتی قیر مراجعه کننده از خارج از کشور داریم. این مراجعه کنندگان بیشتر از کشورهای اندونزی و هند هستند. همچنین از بورس‌های کشورهای اروپایی و شرق آسیا نیز برای گسترش همکاری‌ها درخواست داریم.

مدیرعامل بورس کالای ایران در پایان افزود: درصددیم برای توسعه معاملات کالا بازار آتی قیر و معاملات سلف را برای قیر راه اندازی کنیم. ضمن آنکه صدور گواهی سپرده کالایی بر اساس دارایی پایه قیر و راه اندازی صندوق های کالایی قیر از سایر برنامه‌های بورس کالای ایران است.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار