Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
از بازارهای جهانی چه خبر!؟

آنچه در بازارهای جهانی امروز گذشت

با سلام و شب بخیر.در بورس های جهانی ،امروز شاهد جبران مقداری از افت های روزهای اخیر بودیم.
آنچه در بازارهای جهانی امروز گذشت
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۸:۵۶ |
کد خبر : ۲۳۹ |
تحلیل های رایگان

با انتشار خبر احتمال عدم ارائه درخواست خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا،سهامداران بازار جهانی نسبت به روزهای گذشته امیدوار تر شدند.به طوری که بورس استاکس اروپا 3.1 درصد رشد را تجربه کرد.کک فرانسه با 3.1 درصد،فوتسی بریتانیا با 3 درصد،دکس آلمان با 2.7 درصد افزایش به استقبال خبر فوق رفتند.

بورسهای آسیایی امروز در وضعیتی سر در گم به سر می بردند به طوری که بورس شانگهای و توکیو و بمبئی با کمترین تحرکات مثبت به کار خود پایان دادند.اما بورس استرالیا  0.6 درصد منفی بود.

در بازار کالاهای اساسی ،در ادامه رشد 3 درصدی قیمت شکر در روز گذشته،امروز نیز این کالا 1.5 درصد افزایش را تجربه کرد و از مرز 20 دلار در هر تن گذشت.قیمت هر تن فلز روی هم که در روز گذشته حمایت 2000 دلار را شکسته اما تثبیت نشده بود با رشد خیره کننده ای به 2060 دلار تا این لحظه رسیده است.

قیمت نفت سبک آمریکا با کمتر از 2 درصد رشد و قیمت نفت برنت با 1 درصد رشد مواجه شد که جهتی برخلاف روزهای گذشته را نشان میدهد.معامله گران بازارهای جهانی مقاومت 50 دلار را برای نفت برنت مهم می دانند.این در حالیست که در حال حاضر قیمت هر بشکه نفت برنت در 48 دلار معامله می شود.

در روزهای گذشته با هجوم خریداران به فلزات قیمتی نظیر طلا و نقره مواجه بودیم،امروز این روند برعکس شد و قیمت هر انس طلا با کاهش 11 دلاری مواجه شد

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار