Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

"ایران خودرو" عزادار شد

مهندس مراد مجلسی، از مدیران باسابقه صنعت خودرو کشور صبح امروز دار فانی را وداع گفت
"ایران خودرو" عزادار شد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۰۸:۴۷ |
کد خبر : ۱۹۷ |
اخبار گوناگون

مهندس مجلسی که اخیرا به سمت مدیرعامل شرکت ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) منصوب شده بود، به دلیل خونریزی شدید معده در بیمارستان بستری شد و با وجود تلاش پزشکان، صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با صدور پیامی این ضایعه تاسف بار را به خانواده مرحوم مجلسی و خانواده بزرگ ایران خودرو و صنعت کشور تسلیت گفت.

در پیام مهندس هاشم یکه زارع آمده است: «گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با ایام شهادت مولای متقیان،‌حضرت علی (ع) در غم از دست دادن یکی از بهترین مدیران خود به سوگ نشسته است.

مرحوم مجلسی، در حقیقت یکی از سرمایه های ارزشمند صنعت خودرو و گروه صنعتی ایران خودرو بود و فقدان این عزیز، ضایعه ای جبران نشدنی برای ایران خودرو و صنعت کشور است.

درگذشت این جهادگر سنگر تولید را ابتدا به خانواده گرانقدرش و سپس به خانواده بزرگ ایران خودرو و صنعت کشور تسلیت گفته، از خداوند متعال برای روح بزرگ این صنعتگر خستگی ناپذیر آمرزش و آرامش ابدی مسالت می نمایم.»

گفتنی است مهندس مراد مجلسی پیشتر مشاور قائم مقام ارشد مدیر عامل ایران خودرو در امور فنی، تولید و مهندسی محصول، و مدیر برند محصولات بود و قائم مقامی مدیر عامل شرکت کرمان موتور، رئیس هیات مدیره شرکت خودروسازان بم، رئیس هیات مدیره شرکت کرمان خودرو، رئیس هیات مدیره مهندسی قطعات کرمان خودرو و رئیس هیات مدیره شرکت خودرو سازی راین نیز از دیگر سوابق مجلسی به شمار می آید.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار