Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
برای قهرمان جام شهدا جایزه‌ای در نظر می‌گیرم

بهروان: شرایط ورزشگاه‌های واگذار شده به پرسپولیس و استقلال باید مورد تایید ما باشد

غلامرضا بهروان در خصوص برگزاری جام شهدا اظهار داشت: ما روز شنبه ساعت 11 صبح از مسئولان 4 تیم دعوت کردیم تا هماهنگی‌های لازم را برای برگزاری‌های هرچه بهتر مسابقات جام شهدا انجام دهیم.
بهروان: شرایط ورزشگاه‌های واگذار شده به پرسپولیس و استقلال باید مورد تایید ما باشد
چهارشنب | ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۷ |
کد خبر : ۱۶ |
بازدهی

وی افزود: جا دارد از تیم‌های پرسپولیس، سایپا، ذوب‌آهن، صبا تشکر کنم که پذیرفتند در جام شهدا شرکت کنند. ما برای این مسابقات اسپانسر گرفته‌ایم و حتی خودم نیز به دنبال این هستم که به شخصه جایزه‌ای را برای قهرمان این دوره از بازی‌ها تهیه کنم. 

بهروان در خصوص اینکه گفته می‌شود ورزشگاه‌هایی که قرار است در اختیار پرسپولیس و استقلال قرار داده شود، امکانات لازم را برای برگزاری مسابقات لیگ ندارد، گفت: قطعا باید این ورزشگاه‌ها شرایط تعریف شده از سوی AFC برای برگزاری مسابقات لیگ برتر را داشته باشند مخصوصا برای تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس و استقلال و تراکتورسازی که حتی ما بازی‌های تراکتور مقابل گسترش فولاد را هم در زمین تیم گسترش برگزار نمی‌کنیم و آن را به ورزشگاه یادگار امام انتقال می‌دهیم. این به خاطر این است که ورزشگاه‌هایی که میزبان بازی‌های تیم‌های پرطرفدار هستند باید گنجایش لازم را داشته باشند.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر در این باره افزود: اگر باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال بتوانند شرایط ورزشگاه‌هایی که در اختیارشان قرار داده می‌شود را بهبود بخشیده و آن را به شرایطی که AFC خواسته برسانند، ما از این ورزشگاه بازدید به عمل آورده و در صورت تایید این ورزشگاه مشکلی برای میزبانی از مسابقات لیگ را ندارد. لازم است بگویم الزامات AFC روی ورودی و خروجی ورزشگاه، گنجایش تماشاگر و از همه مهم‌تر بحث نور ورزشگاه است که باید 1200 ولت باشد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار