Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

قیمت کویید در ایران اعلام شد

مدیر منطقه خاورمیانه شرکت رنو با اعلام قیمت 31 میلیون تومانی خودروی کویید و جایگزین شدن ایران خودرو به جای سایپا ، توضیحاتی درباره شرکت بن رو داد
قیمت کویید در ایران اعلام شد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۳ |
کد خبر : ۱۴۴۶ |
اخبار بورسی و اقتصادی

پیمان کارگر در نشست خبری امروز با خبرنگاران، درباره کم و کیف راه اندازی خطوط تولید محصولات جدید رنو فرانسه و نحوه همکاری با ایدرو ، اظهار داشت: طبق هماهنگی های به عمل آمده ، قرار است خطوط تولید محصول مشترک از بهمن سال جاری راه اندازی شود.

وی درباره برنامه شرکت رنو برای تولید خودرو کویید، گفت: قیمت این در ایران حدود ۳۱ میلیون تومان خواهد بود و با هدف ایجاد رقابت ، تولید کننده این محصول نیز سایپا نخواهد بود بلکه ایران خودرو است. مسئله خاصی با این شرکت برای تولید کویید وجود ندارد اما این احتمال هم وجود دارد که این خودرو به صورت مستقل توسط رنو و در ایران تولید شود.

این مقام مسئول افزود: خودرو تولید شده در ایران با کویید هندی کاملا متفاوت بوده و و نمونه برزیلی آن همراه با تغییرات عدیده در ارتقا ایمنی، کیفیت و امکانات خواهد بود.

کارگر در مورد واگذاری شرکت بن‌رو (بنیان توسعه صنعت خودرو) از سایپا به رنو نیز توضیح داد: در حالی موضوع واگذاری این شرکت به پیشنهاد سایپا و سپس موافقت رنو همراه بود، انتقال این شرکت از سایپا به ایدرو در جریان بوده و تا دو ماه دیگر نهایی می شود تا خطوط تولید آن آماده شود. این شرکت دارای ظرفیت تولید 75 هزار دستگاه در سال است و قرار است با سرمایه گذاری جدید به 150 هزار دستگاه افزایش یابد.

وی با بیان اینکه طی ماه‌های گذشته حدود 100 کارشناس رنو ، ابعاد مختلف "بن‌رو" را بررسی کرده اند، افزود: رنو در حال حاضر با ٦٠ قطعه ساز ایرانی در قالب قرارداد B۹۰ همکاری می کند که و قرار است تعداد آنها برای حضور در زنجیره جهانی تامین رنو نیسان ، افزایش یابد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار