Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

واکنش مدیرعامل قبلی شرکت ملی نفتکش به تحریم‌های جدید و سنگین

مدیرعامل قبلی و تا چند روز پیش شرکت ملی نفتکش اعمال تحریم‌های جدید را تکذیب کرد و گفت: این شرکت بدون تحریم است
واکنش مدیرعامل قبلی شرکت ملی نفتکش به تحریم‌های جدید و سنگین
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۰۷:۱۴ |
کد خبر : ۱۴۴۳ |
اخبار بورسی و اقتصادی

علی اکبر صفایی در جریان برگزاری مراسم تودیع و معرفی مدیرعامل جدید شرکت ملی نفتکش ایران (سیروس کیان‌ ارثی) که دیروز برگزار شد، درباره اخباری مبنی بر تحریم شرکت ملی نفتکش ایران گفت: تحریم علیه شرکت ملی نفتکش ایران وجود ندارد و این شرکت بدون تحریم است و ناوگان این شرکت در بازارهای بین‌المللی حضور دارد.

وی ادامه داد: شرکت ملی نفتکش ایران در سال‌های 2009 تا 2012 با زیان انباشته‌ای مواجه بود که با اقدامات انجام شده این زیان در سال‎های بعد به سود تبدیل شد. یکی از مواردی که مربوط به گذشته بود اما پیگیری آن در این دوره اجرایی شد موضوع کشتی‎های نفتکش بود که این کشتی‎ها با کمک هیئت مدیره و دستگاه‎های قضایی و زیر نظر دستگاه‌های نظارتی به ناوگان شرکت بازگشت.

صفایی با ابراز اینکه این موضوع به‌شکل مطرح شده در برخی رسانه‌ها نبود، ادامه داد: در این ارتباط با درایت هیئت محترم مدیره در راستای حفظ منافع و اموال شرکت که همواره در خارج از مرزها در معرض تهدید است سکوت اختیار شد. با اقدامات دستگاه قضایی موضوع بازپس‎گیری مابقی مطالبات شرکت به مرحله و نتایج مطلوبی رسیده است.

براساس این گزارش، خبرگزاری فارس دو روز پیش اعلام کرده بود دادگاهی در اتحادیه اروپا حکم تحریم سنگینی علیه شرکت ملی نفتکش ایران وضع کرده که تا۳۰ سال غیر قابل لغو است و حتی شامل سهامداران این شرکت از جمله "شستا" و صندوق بازنشستگی نفت می‌شود.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار