Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

دومین هفته پاییزی سکه و طلا در سراشیبی قیمت

در هفته منتهی به پانزدهم مهرماه 95، بازار سکه و طلا دچار تغییراتی در قیمت گذاری شد. بر اساس این گزارش، انواع سکه تمام طرح قدیم، سکه بهار آزادی، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی و همچنین سکه یک گرمی و اونس جهانی طلا روندی کاهشی داشتند
دومین هفته پاییزی سکه و طلا در سراشیبی قیمت
شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۰۶:۲۶ |
کد خبر : ۱۳۷۵ |
اخبار بورسی و اقتصادی

در هفته منتهی به پانزدهم مهرماه 95، بازار سکه و طلا دچار تغییراتی در قیمت گذاری شد. بر اساس این گزارش، انواع سکه تمام طرح قدیم، سکه بهار آزادی، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی و همچنین سکه یک گرمی و اونس جهانی طلا روندی کاهشی داشتند.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در مورد افت شدید قیمت جهانی طلا اظهار داشت: علت کاهش شدید قیمت طلای جهانی بالا رفتن ارزش سهام و نرخ برابری دلار و نیز افزایش میزان عرضه در بازارهای جهانی بود.  کشتی‌آرای همچنین در مورد پیش‌بینی‌ها در مورد بازار طلا و سکه طی این هفته‌ عنوان کرد: با توجه به همزمانی با ایام تاسوعا و عاشورا قطعا با کاهش میزان تقاضا همراه خواهیم بود و این مسئله در وضعیت قیمت‌ها اثرگذار است.

 هر سکه تمام طرح قدیم در ابتدای هفته گذشته، با قیمت 1 میلیون و 114 هزار تومان به فروش رسید و پس از رشد 2 هزار تومانی در روز دوشنبه، نتوانست این روند را حفظ کند و از روز سه شنبه روند نزولی خود را آغاز کرد و در پایان معاملات روز پنج شنبه 15 مهرماه، با قیمت 1 میلیون و 85 هزار تومان به فروش رسید.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار