Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
گزارش ها و مجامع

توضیح خنثی هم مانع رشد ۴۶ درصدی این شرکت قندی نشد

این شرکت قندی هم بعد دو شرکت همگروه، درباره رشد ۴۶ درصدی قیمت سهام در ۹ روز کاری توضیحی خنثی داد اما امروز با کاهش قیمت همراه نشد
توضیح خنثی هم مانع رشد ۴۶ درصدی این شرکت قندی نشد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۳ |
کد خبر : ۱۳۴۰ |
گزارش ها و مجامع

قند مرودشت هم بعد دو شرکت همگروه، درباره رشد ۴۶ درصدی قیمت سهام در ۹ روز کاری توضیحی خنثی داد اما امروز با کاهش قیمت همراه نشد.

درجریان معاملات امروز که سهام اکثر شرکت های خودرو با رشد قیمت و صف خرید همراه شده اند، اکثر شرکت های قندی با کاهش قیمت و صف فروش روبرو شده اند.

در این میان قند مرودشت هم بعد از قند چهارمحال و قوچان و بجنورد درباره رشد 46 درصدی قیمت سهام در 9 روز کاری (از 385 تومان 31 شهریور به 560 تومان امروز) توضیحی خنثی داد اما امروز با کاهش قیمت همراه نشد.

این شرکت 12 میلیارد تومانی، برنامه افزایش سرمایه 108 درصدی از سود انباشته دارد و اولین پیش بینی سود سال مالی تیر 96 را 113 ریال اعلام کرده است.

محمود ماجدی مدیرعامل "قمرو" با ارسال نامه ای به سازمان بورس در خصوص وضعیت معاملات و افزایش قیمت سهام شرکت اعلام کرد: با توجه به اطلاعات حسابرسی نشده سال مالی منتهی به 31 تیر 95 که در تاریخ 29 شهریورماه به اطلاع عموم رسیده و از طرفی بهره برداری سال جاری و تولید از امروز آغاز شده است، تنها موردی که از نظر این شرکت در پیش بینی قبلی تأثیرگذار بوده انتقال مقدار حدود 4.400 تن از موجودی تفاله خشک سال مالی قبل است که به علت عدم فروش به سال مالی جدید انتقال یافته است که به نظر نمی رسد بعد از مورد یادشده باتوجه به اینکه کلیه تولیدات فروش رفته پیش بینی شده است تغییرات با اهمیتی متصور باشد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار