Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

"بکهنوج"با۹۳۰ تومان کشف قیمت شد

با عرضه نیمی از ۳۱ میلیون و ۶۵۰ هزار سهم تولید برق ماهتاب کهنوج، هرسهم یازدهمین شرکت جدید فرابورسی و سومین شرکت برقی ۹۳۰ تومان کشف قیمت شد
"بکهنوج"با۹۳۰ تومان کشف قیمت شد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۱ |
کد خبر : ۱۳۳۹ |
اخبار بورسی و اقتصادی

با عرضه نیمی از ۳۱ میلیون و ۶۵۰ هزار سهم تولید برق ماهتاب کهنوج، هرسهم یازدهمین شرکت جدید فرابورسی و سومین شرکت برقی ۹۳۰ تومان کشف قیمت شد.

دقایقی پیش نیمی از 31 میلیون و 650 هزار سهم تولید برق ماهتاب کهنوج در فرابورس (15 میلیون و 825 هزار سهم) عرضه و هر سهم آن 930 تومان کشف قیمت شد.

قرار است 15 میلیون و 825 هزار سهم دیگر برای معامله گران آنلاین (با حداكثر 500 سهم ) از ساعت 12:40 دقیقه عرضه شود.

کارگزاری آبان با بررسی آخرین وضعیت مالی و عملیاتی "بکهنوج"، قیمت مناسب هر سهم این شرکت را بین 800 تا 850 تومان برآورد کرده بود.

در این عرضه که یازدهمین شرکت جدید فرابورسی در سال جاری و سومین شرکت برقی (بعد از برق مپنا و نیروگاه دماوند) محسوب می شود، پایین ترین قیمت مورد تقاضا ابتدا 250 و سپس 350 تا 400 تومان بود که فاصله معناداری با کشف قیمت انجام شده داشت.

همچنین با توجه به کشف قیمت تومانی و پیش بینی سود 1.528 ریالی هر سهم "بکهنوج"، نسبت P/E این شرکت جدید 6.9 مرتبه محاسبه شد که در مقایسه با P/E بیش از 6.5 مرتبه ایی گروه ، اندک و تقریبا" صفر است.

طی سال جاری 10 شرکت فرابورسی کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان ، انرژی امید تابان هور، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، آتیه داده پرداز ، دامداری تلیسه نمونه و کشت ، دام گلدشت نمونه اصفهان و پگاه گلستان و شرکت بورسی واسپاری ملت عرضه اولیه شده اند و "بکهنوج" یازدهمین شرکت جدید سال جاری بشمار می رود.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار