Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

مجوز افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی و برنامه افزایش ۳۴۰ درصدی دو شرکت دارویی

شرکت روز دارو مجوز افزایش سرمایه 200 درصدی از دو محل را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد. شیمی دارویی داروپخش نیز برنامه افزایش سرمایه 340 درصدی از دو محل را اعلام کرد
مجوز افزایش سرمایه 200 درصدی و برنامه افزایش 340 درصدی دو شرکت دارویی
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۰۴:۳۱ |
کد خبر : ۱۳۲۷ |
گزارش ها و مجامع

شرکت روز دارو مجوز افزایش سرمایه 200 درصدی از دو محل را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد. شیمی دارویی داروپخش نیز برنامه افزایش سرمایه 340 درصدی از دو محل را اعلام کرد.

شرکت روز دارو که با سرمایه 23.3 میلیارد تومانی از جمله شرکت های کوچک حاضر در بازار دوم معاملات بورس بشمار می رود، مجوز افزایش سرمایه 200 درصدی از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

"دروز" می تواند سرمایه اسمی فعلی از از محل مطالبات و آورده نقدی بیش از 31.6 میلیارد تومانی و سود انباشته 15 میلیارد تومانی ، به شرکتی با سرمایه حدود 70 میلیارد تومانی تبدیل شود.

براساس این گزارش، شرکت شیمی دارویی داروپخش که طی هفته های اخیر با اقبال بازار و تشکیل صف خرید و عدم عرضه سهام همراه بوده ، برنامه افزایش سرمایه 340 درصدی را اعلام کرد.

"دشیمی" درنظر دارد در صورت موافقت سازمان بورس، سرمایه 8.5 میلیارد تومانی را را از محل مطالبات و آورده نقدی و همچنین سود انباشته ریال به 37.4 میلیارد برساند تا قادر به اصلاح خطوط فرسوده و قدیمی و بازسازی آنها طبق الزامات GMP باشد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار