Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

"وغدیر" با ۲.۵ میلیارد دلار در گرجستان پالایشگاه و پتروشیمی می زند

سرمایه گذاری غدیر که بزرگترین هلدینگ چند رشته ای است، با تاسیس شرکتی با سهم 50 درصدی، 2.5 میلیارد دلار در حوزه انرژی گرجستان سرمایه گذاری می کند
"وغدیر" با 2.5 میلیارد دلار در گرجستان پالایشگاه و پتروشیمی می زند
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۳ |
کد خبر : ۱۳۲۰ |
اخبار گوناگون

سرمایه گذاری غدیر که بزرگترین هلدینگ چند رشته ای ایران و حاضر در بورس بشمار می رود، درتازه ترین اقدام از سرمایه گذاری 2.5 میلیارد دلار در حوزه انرژی گرجستان خبر داد و اعلام کرد این سرمایه گذاری مشترک با سهم 50 درصدی ، در قالب شرکتی به نام ژئوپارس صورت خواهد گرفت که توسط شرکت PCCI (از شرکتهای تابعه هلدینگ پتروشیمی غدیر) و فریونا کامرس گرجستان انجام خواهد شد.

این همکاری مشترک، شامل احداث یک واحد تولید کننده قیر با ظرفیت 10 هزار بشکه در روز، یک واحد پالایشگاهی 100 هزار بشکه ای در روز، یک واحد پتروشیمی پلی پروپلین و دیگر الفین ها و نیز یک مرکز لجستیک برای حمل محصولات واحدهای مختلف تولیدی مهیا شود.

محصولات تولیدی در این واحدها علاوه بر تامین تقاضای بازار داخلی گرجستان با توجه به نزدیکی به بازارهای اروپایی امکان صادرات نیز دارد.
تولیدات این همکاری مشترک می تواند بخشی از خوراک مورد نیاز واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی ایران را نیز با استفاده از منابع مالی تامین کنندگان بین المللی تامین کند.

شرکت سرمایه گذاری غدیر به عنوان بزرگترین هلدینگ چند رشته ای در بورس با سرمایه گذاری در حوزه های پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاهی و صنایع معدنی، سیمان و ساختمان، در مجموع بیش از 13.5 میلیارد دلار پروژه در دست اجرا دارد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار