Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

کردیت کارت‌های چند کشور در راه ایران و اثر ارز تک نرخی برای خارجی ها

رئیس کل بانک مرکزی از رایزنی برای اتصال کردیت کارت‌ها با بانک‌های چند کشور خبر داد و با اعلام تک نرخی شدن ارز تا پایان سال گفت: سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند ارز را با نرخ بازار آزاد تبدیل کرده و سود افزایش سرمایه را با این نرخ‌ها انجام دهند
کردیت کارت‌های چند کشور در راه ایران و اثر ارز تک نرخی برای خارجی ها
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۰ |
کد خبر : ۱۳۱۸ |
اخبار گوناگون

رئیس کل بانک مرکزی از رایزنی برای اتصال کردیت کارت‌ها با بانک‌های چند کشور خبر داد و با اعلام تک نرخی شدن ارز تا پایان سال گفت: سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند ارز را با نرخ بازار آزاد تبدیل کرده و سود افزایش سرمایه را با این نرخ‌ها انجام دهند.

ولی‌الله سیف در همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی با اعلام تک نرخی شدن ارز تا پایان سال ، گفت: با این رویداد، سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند ارز را به نرخ بازار آزاد تبدیل کرده و سود افزایش سرمایه را با این نرخ‌ها انجام دهند.

وی با بیان اینکه هرچه آورده سرمایه‌گذار خارجی بیشتر باشد مأموریت بیشتر و ظرفیت‌های متنوع‌تری انجام خواهد شد، از انجام مذاکراتی برای کارت‌های بین‌المللی ژاپنی، چینی و روسی خبر داد و گفت : جا دارد در اقدامی سریع امکان اتصال سوئیچ کارت‌های بانکی داخلی با بانک های کشورهای همسایه برقرار شود.

سیف افزود: در این راستا با کشورهای پاکستان، آذربایجان و عراق مذاکره صورت گرفته و نتایج مثبتی را به دنبال داشته است. همچنین کارت‌های اعتباری داخلی برای گردشگران از 10 تا 50 میلیون تومان فضای مناسبی را برای توسعه گردشگری ایجاد می‌کند.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار