Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

کد سهامداران خارجی در بازار سرمایه ۹۲ درصد افزایش یافت

مدیرعامل سمات گفت: شرکت سپرده گذاری مرکزی از ابتدای امسال تعداد ۱۵۲ کد برای سرمایه گذاران خارجی صادر کرده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۹۲ درصد رشد نشان می دهد
کد سهامداران خارجی در بازار سرمایه 92 درصد افزایش یافت
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۰۷:۰۱ |
کد خبر : ۱۳۱۲ |
اخبار بورسی و اقتصادی

محمدرضا محسنی با بیان اینکه در نیمه نخست سال 94 تعداد 79 کد برای سهامداران خارجی صادر شده بود افزود: شرکت سپرده گذاری مرکزی از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه تعداد 152 کد برای سرمایه گذاران خارجی صادر کرده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد رشد 92 درصدی در این حوزه هستیم.

وی خاطر نشان کرد: در شهریورماه امسال نیز تعداد 38 کد سهامدار خارجی جدید در بازار سرمایه صادر شد تا مجموع کد سهامداران خارجی به 712 کد برسد.

مدیر عامل سمات گفت: 21 سهامدار حقیقی از کشورهای نروژ، کویت و افغانستان (هر کدام 10 نفر) ماه گذشته با پشت سر گذاشتن مراحل قانونی، کد معاملاتی فعالیت خود را در بازار سرمایه ایران دریافت کردند.

وی اظهار داشت: 17 سرمایه گذار حقوقی خارجی از انگلیس، ترکیه، امارات، ارمنستان، پاکستان، عراق و جزایر کیمن ماه گذشته کد سهامداری خود را از شرکت سپرده گذاری مرکزی اخذ کردند تا تعداد سرمایه گذاران حقوقی خارجی فعال در بازار سرمایه ایران به عدد 117 برسد.

بر اساس این گزارش در حال حاضر سرمایه گذارانی از آمریکا، انگلیس، اسپانیا، روسیه، آلمان، سوییس، سوئد، ازبکستان، چین، هلند، هند، ترکیه، لبنان، آفریقای جنوبی، ژاپن، قبرس، ایتالیا، امارات، نروژ، یونان، اندونزی، مالدیو، لهستان، هنگ کنگ، قطر، عراق، پاکستان، سوریه، لوکزامبورگ، کویت، نیوزیلند، مالزی، کره جنوبی و افغانستان فعال هستند که در این فهرست نام 34 سرمایه گذار ایرانی مقیم خارج از کشور نیز دیده می شود.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار