Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

پیشبینی ۵۷ تومانی بیمه ما...

شرکت بیمه ما با سرمایه اسمی هزار میلیارد ريال از زیر مجموعه های بانک ملت است. این بیمه ای 570ريال سود خالص پیشبینی کرده که نسبت به سال گذشته رشد 67درصدی دارد.
پیشبینی 57 تومانی بیمه ما...
چهارشنب | ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۷ |
کد خبر : ۱۲۸۶ |
گزارش ها و مجامع

شرکت بیمه ما با سرمایه اسمی هزار میلیارد ريال از زیر مجموعه های بانک ملت است. این بیمه ای 570ريال سود خالص پیشبینی کرده که نسبت به سال گذشته رشد 67درصدی دارد.

این بیمه ای در سه ماه نخست 21درصد از درآمد حق بیمه سهم نگهداری و 24درصد از هزینه خسارت سهم نگهداری محقق شده است.

این بیمه ای در سال گذشته 294میلیارد ريال سود فعالیت بیمه ای داشته که برای سال جاری 13میلیارد ريال پیشبینی شده و در 3 ماهه 17میلیارد ريال زیان فعالیت بیمه ای پوشش یافته است. در واقع بیمه ما بر این باور است که از فعالیت بیمه ای طی سال جاری سودی نمی برد اما...

دریافت و پرداخت های حق بیمه و خسارت منجر به ایجاد درآمد سرمایه گذاری به میزان 512میلیارد ريال خواهد شد که در سه ماه نخست 22درصد ازان پوشش یافته در حالی که کل درآمد سال قبل ازین ناحیه 97میلیارد ريال بوده است.

همچنین درآمد سرمایه گذاری 369میلیارد ريال پیشبینی شده که 22درصد آن محقق شده و در سال گذشته کل این درآمد 219میلیارد ريال بوده است.

در واقع هرچند سود خالص 570میلیارد ريال است اما ساختار سودآوری بسیار تغییر کرده است. این بیمه بر اساس این گزارش پرتفوی بیمه ای خود را کوچک تر نسبت به سال قبل کرده و در واقع با این کار سود سرمایه گذاری و حاشیه سود را بالا برده است بنابراین باید بگوییم بیمه ما در شرایط خوبی است .

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار