Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

سقوط ارزش سهام بزرگ‌ترین بانک آلمان

راشاتودی اعلام کرد:با رد احتمال هرگونه کمک سیاسی به دویچه بنک آلمان از سوی صدراعظم این کشور سهام این بانک بزرگ آلمانی سقوط کرد
سقوط ارزش سهام بزرگ‌ترین بانک آلمان
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۰۴:۵۳ |
کد خبر : ۱۲۶۲ |
اخبار بورسی و اقتصادی

ارزش سهام بزرگ‌ترین بانک آلمان طی معاملات امروز 6 درصد سقوط کرد چرا که برخی گزارشات از رد هرگونه احتمال کمک سیاسی از سوی دولت آلمان به این بانک در برابر وزارت دادگستری آمریکا حاکی هستند.

در معاملات امروز ارزش سهام این بانک آلمانی با 6 درصد سقوط به 10.67 یورو کاهش یافت که بدترین عملکرد روزانه این سهام از سال 1992 تا کنون بوده است.

این بانک از ماه ژانویه تا کنون 52 درصد از ا رزش خود را از دست داده و به طور کلی در 12 ماه گذشته شاهد سقوط 56 درصدی ارزش بوده است.

این سقوط با انتشار گزارشی مبنی بر رد هرگونه کمک دولتی به این بانک در مقابل وزارت دادگستری آمریکا تشدید شد. مرکل همچنین اعلام کرده است که هیچ کمکی به این بانک در مقابل دعوی آن با وزارت دادگستری آمریکا نخواهد کرد. این احتمال وجود دارد که دویچه بانک آلمان از سوی وزارت دادگستری آمریکا به دلیل فعالیت در راستای انتشار اوراق مسکن پیش از بحران‌های سال 2008 به پرداخت 14 میلیارد دلار جریمه محکوم شوند.

گزارش رسانه‌های آمریکا تأکید می‌کند که مرکل نظر خود را مبنی بر عدم حمایت دولت آلمان از این بانک در برابر وزارت خزانه‌داری آمریکا در دیدار با مدیر اجرایی دویچه بنک به صورت شفاف بیان کرده است.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار