Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

آمار تولید و فروش کیمیا منتشر شد

صنعتي و معدني کيمياي زنجان گستران گزارش تولید و فروش خود را به بازار ارسال کرد. این شرکت تولید کننده کنسانتره روي و سرب اکسيده است.
آمار تولید و فروش کیمیا منتشر شد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ - ۰۳:۲۳ |
کد خبر : ۱۲۰۲ |
گزارش ها و مجامع

صنعتي و معدني کيمياي زنجان گستران گزارش تولید و فروش خود را به بازار ارسال کرد. این شرکت تولید کننده کنسانتره روي و سرب اکسيده است.

بر طبق گزارش های موجود، این شرکت برای سال جاری 579ريال سود پیشبینی کرده که برای تحقق آن باید ۳۷,۳۲۲تن روی اکسیده و ۳,۴۸۸تن سرب اکسیده در بازار داخلی بفروشد همچنین مجموعا ۳,۰۱۶تن روی و سرب سولفوره نیز در برنامه فروش صادراتی شرکت دیده می شود.

امار واقعی فعالیت شرکت نشان می دهد که نرخ فروش روی اکسیده به عنوان مهمترین محصول شرکت که سود را ایجاد می کند در فاصله اردیبهشت ماه تا پایان مرداد به ترتیب 5.3م، 5.6م، 6.5م و 8.1میلیون ريال به در هر تن بوده است.

پیشبینی شرکت این است که در سال جاری متوسط نرخ فروش 5.98میلیون ريال باشد که همکنون 6.1میلیون ريال به طور متوسط در 5 ماهه بوده است.

کنسانتره سرب نیز 3.5هزار تن فروش و با نرخ 20میلیون ريال فرض شده اما در مرداد ماه با نرخ 26.7 میلیون ريال به فروش رسیده است.

مقدار تولید روی اکسیده در 5 ماهه 19.8هزار تن بوده و در مرداد ماه 4.8هزار تن است. مقدار فروش سال گذشته 59هزار تن بوده اما برای سال جاری 37هزار تن فرض شده بنابراین آمار ماهانه و 5 ماهه نشان می دهد تحقق مقادیر بالاتر امکان پذیر است.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار