Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

فرابورس ایران ۷۰۰ میلیارد ریالی شد

پس از استماع گزارش هیات‌مدیره و بازرس قانونی فرابورس ایران در خصوص افزایش سرمایه 75 درصدی، سهامداران با افزایش سرمایه فرابورس موافقت کردند
فرابورس ایران 700 میلیارد ریالی شد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۰۶:۱۵ |
کد خبر : ۱۱۹۵ |
اخبار بورسی و اقتصادی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام فرابورس ایران روز گذشته با حضور بیش از 60 درصد از سهامداران برگزار شد که با موافقت آنها، افزایش سرمایه 75 درصدی فرابورس رسما تحقق یافت.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل فرابورس با ابراز رضایت از حضور سهامداران در مجمع فوق‌العاده عنوان کرد: فرابورس ایران در نظر دارد سرمایه خود را با افزایش 300 میلیارد ریالی از دو محل سود انباشته و اندوخته طرح و توسعه به 700 میلیارد ریال افزایش دهد.

امیر هامونی با بیان اینکه این میزان افزایش سرمایه صرف توسعه بسترهای مبتنی بر فناوری اطلاعات به‌ویژه در بازار بدهی فرابورس ایران خواهد شد، افزود: همواره توسعه بازارها و ابزارهای فرابورس را در دستور کار داشته‌ایم و برای تحقق این مهم تلاش و برنامه‌ریزی می‌کنیم.

وی همچنین از موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار با ورود تعاونی‌ها به فرابورس ایران خبر داد و گفت: با موافقت سازمان، تعاونی‌های سهامی عام در تابلویی مجزا در فرابورس پذیرش خواهند شد.

هامونی با اعلام اینکه با پذیرش شرکت‌های کوچک، متوسط و دانش‌بنیان در بازار SME نیز این بازار به زودی افتتاح می‌شود، ادامه داد: همچنین بازار پایه پس از بررسی پرونده شرکت‌های موجود در این بازار و تقسیم‌بندی آنها در سه تابلوی الف، ب و ج در قا لبی جدید کار خود را در آینده آغاز خواهد کرد.

در ادامه این جلسه گزارش هیات‌مدیره و بازرس قانونی فرابورس ایران در خصوص افزایش سرمایه 75 درصدی استماع شد که با رای‌گیری از سهامداران با افزایش سرمایه 300 میلیارد ریالی فرابورس موافقت به عمل آمد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار