Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

جمع مالباختگان پدیده شاندیز مقابل مجلس

مالباختگان پدیده شاندیز بار دیگر در مقابل مجلس تجمع کردند و شیران، نماینده مشهد در جمع مالباختگان اظهارامیدواری کرد تا مشکل این مردم به زودی حل شود
جمع مالباختگان پدیده شاندیز مقابل مجلس
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۳ |
کد خبر : ۱۱۸ |
اخبار گوناگون

مالباختگان شرکت پدیده شاندیز بار دیگر در مقابل مجلس تجمع کردند. آنها بارها و بارها در تهران، مشهد و شهرهای مختلف مقابل نهادهای قانونی همچون استانداریها، بانک مرکزی و صدا و سیما جمع شده بودند.
شیران، نماینده مشهد بین سهامداران حاضر شد و اعلام کرد: 80 درصد سهام، ضمانت سهام فروخته شده قرار گرفته است.
او با پذیرش کند کاری و کم کاری صورت گرفته در ماجرای پدیده شاندیز گفت: نباید اینقدر کند کاری می شد. کنسرسیومی از بانکها در حال تشکیل است و نظر آقای سیف رئیس کل را گرفته ایم تا بانکها مشترکا برای این موضوع سرمایه گذاری کنند.
شیران در ادامه سخنانش گفت: مشکل اصلی این است که قیمت گذاری سهام شرکت تاکنون صورت نگرفته. تاکنون 3 بار این قیمتگذاری شده که برای هر 3 نیز اعتراض وجود دارد. به محض که قیمت سهام مشخص شود، هم ممکن است سرمایه گذاران بیایند و هم در بین سهامداران، سهام خرید و فروش شود. صادرات بابت طلب میزان سود روز به روز حساب می کند و باید جلوی اینکار گرفته شود. اگر سهام را شما 12 هزار تومان خریده اید و الان سهام 5 هزار تومان قیمت گذاری شود دو و نیم سهام جبرانی داده می شود. از نظر دیر رسیدن پول حق را به سهامداران می دهم. تا آخر ماه رمضان قیمت گذاری تمام خواهد شد. مطمئن باشید اعلام می شود و به محض اعلام قیمت، سهام در فرابورس عرضه می شود. تعهدنامه ها پابرجاست و نگران اتلاف پولتان نباشید.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار