Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

قیمت شکر عمده باید ۲۶۰۰ تومان باشد

معاون شرکت بازرگانی دولتی گفت: 304 هزار تن شکر در بورس کالا عرضه شده که 125 هزار تن آن فروش رفت و 100 هزار تن نیز خارج از بورس به کارخانه‌ها عرضه شده است
قیمت شکر عمده باید 2600 تومان باشد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۷:۰۶ |
کد خبر : ۱۱۸۲ |
اخبار بورسی و اقتصادی

حسن عباسی معروفان در مورد آخرین وضعیت بازار شکر و قیمت این محصول که وزارت جهاد کشاورزی قول داده بود با افزایش عرضه به زیر 3 هزار تومان کاهش یابد، اظهار داشت: در 3 ماه گذشته و از خرداد ماه ماه‌های پرمصرف شکر در کشور را پشت‌سر گذاشتیم، تا حدی که از محل موجودی انبارها و نیز از محل واردات 243 هزار تن شکر وارد بازار شده و به فروش رسیده است.
وی در توضیح بیشتر این موضوع گفت: 304 هزار تن شکر در بورس عرضه شده که 125 هزار تن آن را فروختیم و 100 هزار تن نیز خارج از بورس به کارخانه‌هایی که نیاز داشته‌اند، عرضه شده است.
معاون شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه عرضه شکر در بورس کالا از 12 تیر ماه آغاز شده‌است، تصریح کرد: اما تقاضا کمتر از عرضه بوده و این نشان می‌دهد که کمبودی در کشور برای شکر نیست.
وی در مورد قیمت شکر هم این توضیح را داد که اکنون قیمت فروش شکر فله‌ای در کیسه‌های 50 کیلویی باید در عمده‌فروشی 2600 تومان باشد، چرا که ما آن را در بورس 2520 تومان عرضه می‌کنیم که با احتساب هزینه حمل‌ونقل باید به این رقم برسد.
عباسی معروفان در پاسخ به اینکه پس چرا شکر اکنون در بازار 3300 هزار تومان در نقاط مختلف پایتخت عرضه می‌شود، نیز گفت: اگر چه این موضوع به ما ربطی ندارد، اما باید مغازه‌های خرده‌فروشی شکر را زیر 3 هزار تومان عرضه کنند و ما موضوع را به تعزیرات حکومتی و اتحادیه‌های ذیربط اعلام کرده‌ایم که بررسی کنند.
به گزارش فارس،وی اضافه کرد: مضاف بر آنکه توزیع شکر داخلی در بازار از 8 شهریور آغاز شده و باید قیمت‌ها شکسته شود، اما برخی می‌گویند علت پایین نیامدن قیمت شکر آن است که خرده‌فروشان شکر را با قیمت بالاتری خریداری کرده‌اند و تا اتمام انبارها باید برای پایین آمدن قیمت صبر کرد.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار