Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
در پی موج مثبت ساختمانی ها در روز جاری

تحلیل تکنیکال سخت آژند و اهداف قیمتی آن

سهم در محدوده قیمت 515 درون ابرهای حمایتی ایچیموکو، مورد حمایت قرار گرفته است، در صورت عبورموفقیت آمیز سهم از سطح مقاومت خط روند نزولی در محدوده 620 و سطح مقاومت تاریخی در محدوده 645، احتمال شکل گیری حرکت صعودی قوی وجود دارد.
تحلیل تکنیکال سخت آژند و اهداف قیمتی آن
دوشنبه | ۷۷۳/۱۰/۲۲ - ۰۱:۰۰ |
کد خبر : ۱۱۷ |
تحلیل های رایگان

در بررسی نمودار هفتگی سهم در صورت عبور موفقیت آمیز سهم از سطح مقاومت 590، موج چهارم اصلاحی پایان یافته و احتمال رسیدن قیمت به هدف موج پنجم در محدوده 720 در میان مدت وجود دارد، سیگنال خرید استوکاستیک در محدوده بیش فروش، شروع روند صعودی را تایید می کند.

در شکل بعد نیز نمودار هفتگی به تصویر کشیده شده است، سهم در محدوده قیمت 515 درون ابرهای حمایتی ایچیموکو، مورد حمایت قرار گرفته است، در صورت عبورموفقیت آمیز سهم از سطح مقاومت خط روند نزولی در محدوده 620 و سطح مقاومت تاریخی در محدوده 645، احتمال شکل گیری حرکت صعودی قوی وجود دارد.

 تحلیل تکنیکال سخت آژند و اهداف قیمتی آن

نتیجه گیری: سطوح مقاومتی که سهم با آنها روبرو می باشند به ترتیب عبارتند از 590 ، 620 و 645 که با توجه به سابقه صعودی و حمایت های اخیر این سهم، در صورت عبور پر قدرت از سطوح مقاومت ذکر شده احتمال حرکت صعودی قوی با اهداف در میان مدت وجود دارد که در این صورت اولین هدف سهم محدوده 720 و در صورت عبور پر قدرت از این سطح، هدف بعدی محدوده 830 و در صورت عبور موفقیت آمیز از این ناحیه نیز هدف سوم در محدوده 1000 قابل دستیابی خواهد بود.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار