Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت:

مذاکرات خودروسازان ایرانی با فولکس واگن و فیات رها نشده

مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: همکاری خودروسازان ایرانی با فولکس واگن و فیات رها نشده و درحال مذاکره با طرف های خارجی هستیم.
مذاکرات خودروسازان ایرانی با فولکس واگن و فیات رها نشده
شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۰۵:۴۲ |
کد خبر : ۱۱۶۱ |
اخبار بورسی و اقتصادی

امیرحسین قناتی در پاسخ به این پرسش که بر اساس سیاست های وزارت صنعت قرار بود همکاری های خودرویی با ساخت داخل 40 درصدی شروع شود، چرا اکنون بحث 20 درصد مطرح شده به ایرنا گفت: با توجه به تسریع در اجرای قرارداد، نخستین تولید مشترک باید امسال راهی بازار می شد اما تولیدکنندگان داخلی آمادگی تامین 40 درصد را نداشتند. اما به طور قطع میزان عمق داخل را باید در سال آینده به 40 درصد برسانند.

وی ادامه داد: شروع همکاری ها همیشه به برخی مقدمات نیاز دارد و در بحث رساندن عمق ساخت داخل خودروهای تولید مشترک شرکت های ایرانی و طرف های خارجی به 40 درصد، قطعه سازان داخلی نیز باید این آمادگی را داشته باشند.

براساس سیاست های وزارت صنعت، در همکاری های خودرویی باید عمق ساخت داخل خودروها از 40 درصد شروع شود و در مدت 2 سال به 80 درصد برسد.

قناتی در پاسخ به پرسش دیگر مبنی بر اینکه بعد از اجرای برجام، همکاری شرکت های خودروساز ایرانی با فولکس واگن و فیات مطرح شد، آیا این مذاکرات رها شده ؟ گفت: این مذاکرات رها نشده و درحال مذاکره با طرف های خارجی هستیم.

وی ادامه داد: در این مذاکرات، بحث الزامات ما و رعایت چارچوب همکاری هایی که توسط وزارت صنعت مشخص شده مطرح شده و تا زمانی که آنها محقق نشود همکاری ها شکل نخواهد گرفت.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار