Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد
یک کارگزاری برای هفته جاری بورس پیش بینی کرد:

احتمال ادامه عرضه ها، معاملات پرحجم و منفی همراه با یک نکته

شرکت کارگزاری آبان شرایط هفته جاری بورس را با احتمال ادامه عرضه ها، معاملات پرحجم و منفی همراه با یک نکته پیش بینی کرد.
احتمال ادامه عرضه ها، معاملات پرحجم و منفی همراه با یک نکته
شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۰۴:۲۲ |
کد خبر : ۱۱۵۵ |
تحلیل های رایگان

شرکت کارگزاری آبان درباره شرایط هفته جاری بازار سهام اعلام کرد با توجه به نحوه داد و ستدهای چهارشنبه گذشته، تعطیلی روز سه شنبه در هفته پیش رو و قرارداشتن در آخرین روز تسویه حساب ها، احتمالا شاهد تداوم عرضه ها، معاملات پرحجم و منفی در گروه های بزرگ و حتی گروهای کوچک باشیم.

اما از نکات قابل تامل، قرار داشتن برخی نمادهای تاثیر گذار همانند "خودرو، خساپا، شبندر، شبریز، فولاد و فملی" در سطوح حمایتی است. به این ترتیب احتمالا شروع مهر ماه برای نمادهای مذکور با افزایش تقاضا و معاملاتی مثبت همراه خواهد بود.

از جمله گروه های مستعد رشد قیمتی به گروه خودرویی، بخصوص قطعه سازان و نمادهایی همچون "خودرو" که افت قیمتی مناسبی داشته اند، گروه های ساختمانی و پالایشگاهی می توان اشاره کرد.

گروه های غذایی، آی تی و دارویی نیز بواسطه داشتن شرایط مناسب بنیادی و گروه کوچک قندی به دلیل افزایش تولید، افزایش قیمت محصولات و همچنین با توجه به تاکید دولتمردان به تقویت کارخانجات داخلی می توانند در کانون توجه فعالین بازار سرمایه قرار داشته باشند.

خروج موجودی انبارهای مس شانگ های چین با رویکرد تقویت ارزش جهانی مس، کاهش صادرات کشور شیلی به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ فلز مس در کنار ادامه کاهش ارزش دلار در بازارهای بین المللی موجب رشد قیمت مس در چند روز اخیر شده که می تواند نماد "فملی" را که از لحاظ بنیادی در شرایط مناسبی است، مستعد رشد قیمتی کند.

در این میان قرار داشتن در سطوح حمایتی و قیمت های جذاب می تواند این شرکت پرظرفیت را در هفته پیش رو با افزایش تقاضا و معاملاتی مثبت مواجه سازد.

مطالب تکمیلی

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار