Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

ششمین مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی با ۶۴۶ درصد

ششمین مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی در سال جاری با ۶۴۶ درصد برای شرکت اخراجی فولادکاویان صادر کرد
ششمین مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی با ۶۴۶ درصد
چهارشنب | ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۶:۰۷ |
کد خبر : ۱۱۰۶ |
گزارش ها و مجامع

فولادکاویان اخراجی هم بعد از شرکت های آهنگری‌ تراکتورسازی‌ ایران‌، ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران) ، پلاسکوکار سایپا، ماشین سازی نیرو محرکه و قند تربت جام مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی را گرفت.

"فوکا" که مهر دو سال پیش با تصمیم هایت پذیرش از بورس حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل شده، سال گذشته گزارش حسابرس درباره افزایش سرمایه 646 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را به سازمان ارسال و حتی زمان مجمع فوق العاده را 10 صبح 26 اسفند تعیین کرده بود اما قادر به دریافت مجوز نشده بود.

با این حال سازمان بورس افزایش سرمایه این شرکت از 80 به بیش از 597 میلیارد تومان موافقت و مجوز لازم را صادر کرد تا "فوکا" طی روزهای آینده اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده کند.

اهداف این تامین مالی ، رفع محدودیت های موجود برای اخذ تسهیلات از بانک ها،استفاده از معافیت مالیاتی بر اساس ماده 17 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور، بهبود ساختار سرمایه و افزایش سرمایه به سطح قابل قبول ، اصلاح ساختار مالی ، تطبیق حقوق صاحبان سهام شرکت با قیمت واقعی سهام، تغییر نگرش سیستم بانکی به شرکت جهت اعطای تسهیلات و تامین نیازها و خواست های اطلاعاتی استفاده کنندگان اعلام شده است.

این شرکت از آبان 82 با کشف قیمت 625 تومانی هر سهم وارد بورس و سال 85 توسط یک فعال صنعت فولاد از سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات خریداری شده است.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار