Search - EasyDiscuss
جستجو در سرویس های خبری
Search - Contacts
جستجو در اخبار
Search - News Feeds
Search - Web Links
Search - Tags

آزاد

رشد قیمت سهم معروف سال های گذشته بعد از اعلام افزایش سرمایه

رشد قیمت سهم معروف سال های گذشته بعد از اعلام افزایش سرمایه
رشد قیمت سهم معروف سال های گذشته بعد از اعلام افزایش سرمایه
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۶ |
کد خبر : ۱۰۳۵ |
گزارش ها و مجامع

آینده سازان بهشت پارس که در سال های گذشته یکی از شرکت های معروف و نوسانی بود ، برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی را اعلام کرد و با رشد امروز قیمت سهام روبرو شد.
در پی پذیرش و درج شرکت 41.7 میلیارد تومانی آینده سازان بهشت پارس به عنوان بیست و نهمین نماد معاملاتی در فهرست شرکت­ های بازار پایه فرابورس و همچنین پذیره نویسی 74 میلیون سهم جدید ناشی از سلب حق تقدم در افزایش سرمایه در مهرماه 90 ، نماد این شرکت از 10 آبان همان باز شد.

این شرکت که به دلایلی چون خاص بودن نوع فعالیت، مالکیت 96 درصدی یک شخص حقیقی و مرتبط با مسئولان وقت ، نوسان قیمتی چند باره و بین 355 تا 68 تومان و... یکی از شرکت های معروف بازار بود ، درصدد افزایش سرمایه 200 درصدی برآمد و امروز با رشد حدود 9 درصدی قیمت سهام ( به دلیل حضور در بازار پایه فرابورس ) روبرو شد.

به این ترتیب "آینده" در نظر دارد در صورت موافقت سازمان بورس ، سرمایه بیش از 41.7 میلیارد تومانی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به بیش از 125.3 میلیارد تومان برساند.

هدف از این تامین مالی حدود 83.5 میلیارد تومانی اصلاح ساختار مالی، خروج از شمولیت ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت و افزایش اعتبار شرکت، بهبود نسبت های مالی، جلوگیری از خروج منابع مالی جهت تسویه مطالبات سهامداران و تامین مالی لازم جهت تکمیل پروژه پایانه صادراتی اعلام شده است.

telegram

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

قیمت انس نقره به دلار

قیمت فلز مس به دلار

قیمت انس طلا به دلار

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت فلز روی به دلار